Alcaplast Ек-вентил 1/2-3/8 ARV004

460 ден

Шифра: 9163 Категорија

Карактеристики

Состав

метал

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast Ек-вентил 1/2-3/8 ARV004”

Можеби ќе ви се допадне и...