Alcaplast A750 Флексибилно црево со ПВЦ навој

70 ден

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast A750 Флексибилно црево со ПВЦ навој”