Alcaplast A760 Флексибилно црево 5/4 со метален навој

80 ден

Шифра: 9140 Категории: , , ,

Карактеристики

Потекло

Чешка

Производител

Alcaplast

Состав

PVC

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Alcaplast A760 Флексибилно црево 5/4 со метален навој”