78570В Надграден мијалник

5.700 ден

Шифра: 7032 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

45х32х11cm

Состав

керамика

Боја

цемент

завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “78570В Надграден мијалник”