ZG-7001 Зголемувачко огледало

2.000 ден

Шифра: 6423 Категории: , Ознака:

Карактеристики

Состав

Хромирана површина, зглоб од месинг

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “ZG-7001 Зголемувачко огледало”