ZG-828 Jet Фен за раце

19.380 ден

Шифра: 6399 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Моќност

1900w

Напон

230V

Состав

ABS пластика

боја

бела

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “ZG-828 Jet Фен за раце”