0Z-NS5818 Соларен колектор без притисок/отворен систем 180l

17.000 ден

Надворешен резервоар со пречник ø46цм, изработен од инокс SUS304-2B, дебелина 0.31-0.5мм, изолација од полиуретанска пена од 50-55мм. Вакуумска цевка со пречник ø58мм и должина 1.8м: CU/SS-AL/N црвена.Рамка изработена од поцинкуван лим со дебелина 1.8мм.

Карактеристики

Број на цевки

18

Капацитет

180

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “0Z-NS5818 Соларен колектор без притисок/отворен систем 180l”