Внатрешен окапник за прозор 20cm

2.870 ден

Единечна мерка: парче/даска

Шифра: 2287 Категории: , ,

Карактеристики

Должина на даска

6m

Потекло

Бугарија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Внатрешен окапник за прозор 20cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *