Sukar Square model сифон 10×10

320 ден

Карактеристики

Димензија

10x10cm

Потекло

Турција

Производител

Sukar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sukar Square model сифон 10×10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *