Статичен фен за коса M-1288B-ABS

2.150 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Капацитет

1200W

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Статичен фен за коса M-1288B-ABS”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *