Скалник Spinora Magic Silk Corn 30х17х120

1.030 ден

Цената е за сет газиште и чело.

Карактеристики

Дебелина

12 mm

Димензија

30x17x120 cm

Колекција

Magic

Пакување во кутија

сет

Потекло

Индија

Производител

Spinora

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Скалник Spinora Magic Silk Corn 30х17х120”