Скалник Spinora Magic Nero 30х17х120

1.090 ден

Цената е за сет газиште и чело.

Карактеристики

Дебелина

12 mm

Колекција

Magic

Пакување во кутија

сет

Потекло

Индија

Производител

Spinora

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Состав

Bештачки гранит

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Скалник Spinora Magic Nero 30х17х120”