Сет галантерија-VIVAN-AWD02191499

1.400 ден

Карактеристики

Пакување

3 парчиња

Состав

порцелан

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет галантерија-VIVAN-AWD02191499”