Seramiksan Delta Чучевац

3.680 ден

Шифра: 8941 Категорија

Карактеристики

Димензија

50х60cm

Состав

керамика

Потекло

Турција

Производител

Seramiksan

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Seramiksan Delta Чучевац”