Плочки Lavish Enric Bianco 80×160

1.380 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

80×160 cm

Колекција

Enric

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, симплон/балтик

Завршна обработка

R10, Carving

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Enric Bianco 80×160”