Плочки Italgraniti Shale Sand 60×120 -2cm

1.950 ден

Опис

единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60x120cm

Производство

Italgraniti

Потекло

Италија

Состав

Вештачки гранит

Дебелина

2cm

Завршна обработка

R11

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Italgraniti Shale Sand 60×120 -2cm”

Можеби ќе ви се допадне и...