Montolit Masterpiuma 75P2 Машинa за сечење на плочки

27.650 ден

Професионална, мултифункционална и прецизна рачна машина за сечење на плочки со дебелина до 22мм, со продолжен потпирач за полчки со големи формати.Се употребува за керамички, порцеланси и стаклени полчки. Изработена од хромиран челик и алуминиум. Должина на сечење 75cm,сечење по дијагонала 53x53cm.

Шифра: 36126 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Montolit

Маса

11.8kg

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Montolit Masterpiuma 75P2 Машинa за сечење на плочки”