MDF Аголна лајсна Американски орев 5.5cm/2.4m -Amerikan Ceviz

151 ден

Единица мерка: парче 2.4m

Карактеристики

Должина

2.4m

Состав

Медијапан

Производител

Modema

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Американски орев 5.5cm/2.4m -Amerikan Ceviz”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *