MDF Аголна лајсна Бела 5.5cm/2.4m-Duz Beyaz

151 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Димензија

2.4m

Потекло

Турција

Производител

Modema

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Бела 5.5cm/2.4m-Duz Beyaz”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *