Попуст!

LAG 05 Стаклен мозаик

2.985 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

30×30 cm

Пакување

0.99m2

Потекло

Кина

Употреба

Sид, Внатре

Состав

Стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “LAG 05 Стаклен мозаик”