La Fabbrica Wilde 80×80 L.R. 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

6 mm

Димензија

80x80cm

Колекција

Onici Aesthetica

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.92m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Италија

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Hадвор, Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Wilde 80×80 L.R. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *