Ideal Standard Life T533001 конзолна WC-школка

14.490 ден

Шифра: 8355 Категорија

Карактеристики

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Life T533001 конзолна WC-школка”