Ideal Standard Connect E803501 конзолна WC-школка

6.220 ден

Шифра: 7925 Категорија

Карактеристики

Колекција

Connect

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Connect E803501 конзолна WC-школка”