Ideal Standard Ceratherm T25 A7208AA Термостатски туш систем

16.860 ден

Шифра: 1780 Категорија

Карактеристики

Колекција

Ceratherm

Пакување

парче

Потекло

Италија

Состав

хром

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Ceratherm T25 A7208AA Термостатски туш систем”