Ideal standard CeraFit BC146AA Батерија за мијалник

5.070 ден

Шифра: 4256 Категорија

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal standard CeraFit BC146AA Батерија за мијалник”