Попуст!

Himiter Осветлување MD9096-6

3.826 ден

Карактеристики

Димензија

65x30x110cm

Капацитет

6xE27x60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Himiter Осветлување MD9096-6”