Попуст!

Himiter Осветлување MD9096-6

12.990 ден 4.290 ден

Карактеристики

Димензија

65x30x110cm

Капацитет

6xE27x60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MD9096-6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *