Попуст!

Himiter Осветлување MD091015/1 Red

4.960 ден 1.689 ден

Карактеристики

Димензија

Ø35x90cm

Капацитет

1xE27 60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MD091015/1 Red”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *