Попуст!

Himiter Осветлување MD081011/6

24.330 ден 7.890 ден

Карактеристики

Димензија

52X45x90cm

Капацитет

6xGU10x50W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MD081011/6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *