Попуст!

Himiter Осветлување MT081015/4 White

5.700 ден

Карактеристики

Капацитет

4xE27x60W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Himiter Осветлување MT081015/4 White”