Golden tile The Wall Satin White 10×30

780 ден

Едининца мерка: m²

Карактеристики

Димензија

10x30cm

Колекција

The Wall

Пакување

0.84m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

керамика

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile The Wall Satin White 10×30”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *