Golden tile Metrotiles white 10×20

820 ден

Карактеристики

Димензија

10x20cm

Колекција

Metrotiles

Пакување

0.88m2

Потекло

Украина

Производител

Golden tile

Состав

Керамика

Тежина

11.01m2/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

сјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Golden tile Metrotiles white 10×20”