Gedy Kyoto 1506 Сад за чешел

1.750 ден

Карактеристики

Димензија

28.5x15x3cm

Производител

Gedy

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Gedy Kyoto 1506 Сад за чешел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *