Freendo Nika D96020 Држач за крпа

1.420 ден

Монтажа: Со шраф и дипла.

Карактеристики

Производител

Freendo

Колекција

Avia

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Freendo Nika D96020 Држач за крпа”