Попуст!

Komar Фототапета 1-415

1.323 ден

Единица мерка-Парче

Само во Скопје

Ограничена количина

Шифра: 1106 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

2.02×0.73m

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Komar Фототапета 1-415”