Egger ламинат H2803 Mega Oak grey 31/8 mm

460 ден

  • Единица мерка m2
  • Цената е само за ламинат

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

129.1×19.3 cm

Пакување

1,995m2

Пакување во кутија

8 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат H2803 Mega Oak grey 31/8 mm”