CSA Hejmo white 15×90

1.050 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Колекција

Hejmo

Димензија

15x90cm

Пакување

1.22m2

Потекло

Италија

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

ретифицирана

Обработка на рабови

Ректифицирани

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Hejmo white 15×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *