AWD02210372 Закачалка

1.100 ден

Карактеристики

Димензија

5X37x5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02210372 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *