AWD02191462 Jang Сад за сапун

430 ден

Карактеристики

Димензија

3.5×13.5×9.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02191462 Jang Сад за сапун”