AWD Isana 02191441 ВЦ четка

750 ден

Карактеристики

Димензија

37x12x12cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Isana

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Isana 02191441 ВЦ четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *