AWD02191441 Isana WC-четка

750 ден

Карактеристики

Димензија

37x12x12cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191441 Isana WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *