AWD02191279 Vern Дозер за течен сапун

840 ден

Карактеристики

Димензија

16.3x8x5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191279 Vern Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *