AQG. Wind Blu 20WBC20ESC02 Teрмостатски Туш систем

12.720 ден

Карактеристики

Состав

хром

Висина на туш системот

170cm

Димензија на плафонски туш

20cm

Производител

AQG

Потекло

Шпанија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AQG. Wind Blu 20WBC20ESC02 Teрмостатски Туш систем”