Thrakon Сипорекс блок 62.5x25x10 cm

135 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

62.5x25x10 cm

Дебелина

10cm

Потекло

Грција

Производител

Thrakon

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Thrakon Сипорекс блок 62.5x25x10 cm”