Плочки Spinora Magic Silver 60х120

1.360 ден

единица мерка m2

Шифра: 5363 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Дебелина

12 mm

Колекција

Magic

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,44 m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Spinora

Состав

Bештачки гранит

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Spinora Magic Silver 60х120”