Плочки Lavish Ambre Beige 120×120

1.680 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Ambre

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

2.88m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Ambre Beige 120×120”