MDF Аголна лајсна Даб Полар 4cm/2,4m-Royal Mese

110 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.4m

Состав

Медијапан

Производител

Modema

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Даб Полар 4cm/2,4m-Royal Mese”