Плочки Lavish Verona Sky 80×160

1.200 ден

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

80×160 cm

Колекција

Verona

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

2.56m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Verona Sky 80×160”