Ideal Standard Connect E810101 Мијалник

4.460 ден

Шифра: 8450 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect E810101 Мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *