Попуст!

Himiter Осветлување MD8912/600

21.210 ден 6.889 ден

Карактеристики

Боја

Црна

Капацитет

8xG4 20W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Himiter Осветлување MD8912/600”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *