Попуст!

Himiter Осветлување MD8912/600

6.247 ден

Карактеристики

Боја

Црна

Капацитет

8xG4 20W

Производител

Himiter

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Himiter Осветлување MD8912/600”