AWD Monte 2191670 Сад за памук

230 ден

Карактеристики

Димензија

10x8x8cm

Колекција

Monte

Пакување

парче

Потекло

Полска

Производител

AWD Interior

Состав

ABS-Пластика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Monte 2191670 Сад за памук”