AWD02210371 Закачалка

850 ден

Карактеристики

Димензија

4×27.5×4.5cm

Состав

не'рѓосувачки челик

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02210371 Закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *